Головне меню

Телефони "гарячих" ліній

tel doviry

 

torgivlia ludmy

 

domashne nasyl

infografika 400x250У рамках проєкту «Безпечна школа» розроблені плакати, які може використовувати кожен заклад освіти і не лише. Окрім того доступний чек-ліст інфекційної безпеки шкіл, де по пунктах «так, ні, частково» можна визначити, чи готовий заклад до безпечної роботи.

konkurs dyrektorivМайже 200 директорів закладів освіти подали заявки на участь у І Всеукраїнському конкурсі для керівників закладів освіти «Директор 2020: краща практика».

adaptatsijaЩо варто зробити заздалегідь аби перший день у закладі дошкільної освіти був для дитини гарним досвідом, а не стресом?
Команда підтримки реформ Міністерства освіти і науки України підготувала рекомендації для батьків щодо адаптації дитини до дитячого садка.

sadМіністерством освіти і науки розроблені інструктивно-методичні рекомендації щодо організації діяльності закладів дошкільної освіти у 2020/2021 навчальному році.
Для роботи дитячих садків у 2020/2021 навчальному році обов’язково мають бути заплановані дії щодо заохочення всіх учасників освітнього процесу до дотримання гігієнічних навичок, соціальної дистанції у приміщенні.

zag   Впродовж листопада 2019 року на базі Полонського НВК №1 «ЗОШ І ст. №5-ДНЗ», ЗДО №1 «Теремок», Кустовецького ЗДО «Казка» проведено серію семінарських занять для педагогів закладів дошкільної освіти.

Пошук

Погода в Полонному

Святковий календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

 

Снимок

 

hoipo

 

nus

metod portal

press

 

 library 1666703 960 720 392x272

 

 prav dopomoga