ZAGOLOV33

Чарівна осінь радує нас золотим листопадом, тихою музикою дощу. У цю прекрасну пору приходить до нас освітянське свято – День працівників освіти!

Сьогодні бути вчителем відповідально та складно. Зусиллями вчителів твориться майбутнє нашої держави. Історія щораз переконує, що успіху досягає те суспільство, в якому питання якісної освіти мають пріоритет і державну підтримку, а в основі якості стоїть постать вчителя, яка здатна змінити майбутнє учнів, розкрити їх потенціал дорогою до успіху.

 Шановні колеги, сьогодні всі Ви, від самих юних і до мудрих ветеранів педагогічної ниви, заслуговуєте найщиріших слів подяки, шани та найкращих квітів.

Хай у Ваших оселях завжди панує злагода, в серцях – добро, в помислах – мудрість, а нелегка педагогічна нива колоситься рясним урожаєм людської пошани. Нехай ніколи у душі Вашій не згасне вогник творчого натхнення, залишайтеся завжди цікавими для своїх вихованців, хай зігріває Вас тепло дитячих сердець і надихає на вірне та святе служіння їм. Хай Вашою чесною і відповідальною працею примножуються і утверджуються кращі традиції українського освітянства, хай поширюються і знаходять підтримку Ваші педагогічні починання.

Зі святом Вас, шановні освітяни! Господньої помочі на кожну днину Вам і Вашим родинам!

 

Віталій Сітарський, начальник відділу освіти,

молоді та спорту виконавчого комітету

Полонської міської ради

об’єднаної територіальної громади

Пошук

Погода в Полонному

Святковий календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

 

Снимок

 

hoipo

 

nus

metod portal

press