Головне меню

Телефони "гарячих" ліній

tel doviry

 

torgivlia ludmy

 

domashne nasyl

ZAGOLOV26

   Щиро вітаю вас із професійним святом – Всеукраїнським Днем дошкілля. Професія працівника дошкільної освіти вимагає глибокої самовіддачі, значного терпіння та нескінченної любові до своєї  справи.

   Дошкільний вік - особливо важливий і відповідальний період у житті. В цьому віці формується особистість, і закладаються основи здоров’я. З вашою допомогою малюки пізнають секрети навколишнього світу, вчаться любити і берегти свою Батьківщину.

   Виховання дітей на початку їхнього життєвого шляху – не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє. Від вашої мудрості, терпіння, уваги залежить благополучне дитинство і подальша доля кожного вихованця.

   Впевнений, що ваша доброта і педагогічна майстерність перетворять кожен день для малюків у дитячому садку в день радості і щастя!
   Бажаю вам нових творчих успіхів, міцного здоров’я, добробуту і достатку! Нехай професіоналізм і набутий практичний досвід допомагають вам реалізовувати сучасні програми роботи з дітьми. А життя буде сповнене незгасною енергією, любов’ю вихованців, підтримкою батьків та теплотою рідних.

Начальник відділу           Віталій СІТАРСЬКИЙ

 

Пошук

Погода в Полонному

Святковий календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

 

Снимок

 

hoipo

 

nus

metod portal

press

 

 library 1666703 960 720 392x272

 

 prav dopomoga