ZAGOLOV18Літній період особливо сприятливий для зміцнення здоров'я дітей, їх повноцінного розвитку, початку загартування дитячого організму, як у в повсякденному житті, так і спеціально організованих умовах. Саме з такою метою впродовж червня у закладах дошкільної освіти було організовано оздоровчий період для дошкільнят. До оздоровлення дітей дошкільного віку долучилися 9 закладів дошкільної освіти та 10 навчально-виховних комплексів, які мають дошкільні відділення. Оздоровленням було охоплено близько 650 дітей.

З метою збагачення дитячого раціону свіжими фруктами та овочами збільшено витрати на харчування на  10%.

Літнє оздоровлення передбачає внесення змін у режим дня дітей. Так, основним пунктом в режимі дня став комплекс фізкультурно-оздоровчих заходів: щоденна ранкова гімнастика та гімнастка після сну, фізкультурні заняття, загартування повітрям, сонцем, водою, «доріжки здоров'я» тощо.

Крім того, проведення літнього оздоровлення передбачає розв'язання і освітніх завдань, що досягається організацією змістовної діяльності дітей. Саме тому роботу всіх працівників закладів дошкільної освіти було спрямовано на організацію захоплюючих квестів, розваг, ігор, екскурсій.

Як усім відомо, діти дуже полюбляють казки, особливо коли це ляльковий театр, а ще проведений на свіжому повітрі. Казкові герої розповіли дошкільнятам правила етикету, поведінки, гарних манер. Вік дітей різний, але усі чудово провели час. А ще дошкільнята спробували себе у якості акторів, інсценізуючи відомі їм казки у «День казки».

Не залишилися осторонь дитячих розваг батьки та педагоги-дошкільники. Вихованці, їх батьки та наставники змагалися у різних видах діяльності: від спортивної та музичної до розумової. Усі показали чудовий результат, а також ще раз довели, що комадний підхід у роботі – невід’ємна частина будь-якого виду діяльності.

В рамках заходів до Міжнародного дня захисту дітей у закладах дошкільної освіти проведено свято «Моє дитинство веселкове», конкурс дитячого малюнку на асфальті; міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» організував спортивні замагання та ефстафети.

Ось так весело та цікаво відбувалося оздоровлення у закладах дошкільної освіти.

 

Пошук

Погода в Полонному

Святковий календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

 

Снимок

 

hoipo

 

nus

metod portal

press