ZAGOLOV16

Вже декілька років поспіль на базі закладів загальної середньої освіти Полонської громади функціонують літні мовні табори. Цей рік не став винятком, і  з 3 по 14 червня 2019 року у 18 закладах освіти був організований такий вид відпочинку для школярів 1-10 кл., які виявили бажання взяти  участь у роботі літніх мовних таборів, а це - 458 учнів та 25 педагогів закладів загальної середньої освіти громади стали тренерами-вожатими у даних таборах.

   Така форма роботи зі здобувачами освіти спонукає школярів до практичного застосовування знань з іноземної мови, отримані протягом навчального року, діти мають можливість спілкуватися іноземною мовою та застосовувати їх у різних формах діяльності.

   До організації роботи літніх мовних таборів вчителі іноземної мови підійшли креативно, спланувавши цікаві програми , теми на кожен день, види та форми роботи. Окремо щодо форм роботи, то вони були  оригінальними, цікавими, інтерактивними - спортивні, інтелектуальні, мовні ігри, завдання, вікторини, забави, декламування віршів, інсценування казок, квести, тематичні екскурсії, віртуальні подорожі, танцювальні марафони тощо. В рамках роботи мовних таборів у деяких закладах діяли творчі майстерні, працювали кінозали з переглядом англомовних фільмів та мультфільмів, організовувалися спільні чаювання.

   А ще були зустрічі з носієм мови -  волонтером Корпусу Миру Ліоном Кроссом, адже, використовуючи мову як інструмент  учні мають можливість відчути, наскільки це корисно та цікаво.

Пошук

Погода в Полонному

Святковий календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

 

Снимок

 

hoipo

 

nus

metod portal

press