GOLOVNA   1 березня 2019 року в Будинку культури проведено засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ. На розгляд керівників закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти були винесені наступні питання: «Про фінансово-господарську діяльність відділу  освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ у 2018 році та завдання на 2019 рік», « Про формування правової свідомості та правової культури дітей в закладах освіти Полонської громади», «Про хід виконання рішення колегії відділу освіти, молоді та  спорту виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ від 21.12.2017 року №5 «Про стан та перспективи розвитку психологічної служби» (у порядку контролю)».

РІШЕННЯ КОЛЕГІЇ ПО ПЕРШОМУ ПИТАННЮ

РІШЕННЯ КОЛЕГІЇ ПО ДРУГОМУ ПИТАННЮ

РІШЕННЯ КОЛЕГІЇ ПО ТРЕТЬОМУ ПИТАННЮ

   З даних питань виступили Віталій Сітарський,  начальник відділу, Оксана Штаба, головний спеціаліст відділу,  Марина Гапонюк і  Ольга Гончаренко, методисти методичного кабінету відділу. До обговорення питань долучилися Майя Байцар, заступник директора з навчально-виховної роботи Полонської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, Костюк Олена, інспектор ювенальної превенції Полонського ВнП Шепетівського ВП ГУНП в Хмельницькій області.

    Провів колегію начальник відділу освіти, молоді та спорту Віталій Сітарський.

   Колегія відділу пройшла за участю Олега Кулінського, першого заступника голови Полонської міської ради, який проаналізував діяльність освітньої галузі за 2018 рік та окреслив основні завдання функціонування закладів освіти у 2019 році, вказавши на недоліки роботи закладів. Керівники закладів освіти мали можливість обговорити проблемні питання розвитку галузі та спільно знайти оптимальні шляхи їх вирішення.

  По завершенню колегії було проведено робочу нараду.

Пошук

Погода в Полонному

Святковий календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

 

Снимок

 

hoipo

 

nus

metod portal

press