Фото 2Одним з найактуальніших питань сьогодення є питання інклюзії. Як пояснити дитині розмаїття світу та навчити розуміти його? Як говорити з дитиною на теми інвалідності, різних «іншостей»? Як вибудувати для своєї особливої дитини оптимальне освітнє середовище? На ці та багато інших питань, щодо максимального рівня комфортної інклюзивності для кожної дитини, допомагають знайти відповіді фахівці комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Полонської міської ОТГ», який розпочав свою роботу в грудні 2018 року.

   На сьогоднішній день центр активно працює і перед фахівцями стоять питання визначення сильних сторін розвитку, особливостей, потенційних можливостей дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років. В центрі працюють: практичний психолог, вчитель-логопед, вчитель-реабілітолог. Серед важливих напрямків діяльності:  консультативно-методична робота з педагогічними працівниками громади; інформаційно-просвітницька робота; підтримка сім’ї.

   Діяльність Полонського інклюзивно-ресурсного центру спрямована на визначення освітнього маршруту й реалізацію права дітей навчатися за місцем проживання в інклюзивних (спеціальних) класах (групах). Висновки Полонського ІРЦ є підставою для організації інклюзивного (спеціального) навчання в освітніх закладах. За результатами комплексної оцінки, дітям надаються та рекомендуються корекційно-розвиткові послуги.

   Ви зацікавились? Тоді інклюзивно-ресурсний центр (м. Полонне вул. Заводська,16) та його сайт (http://polonne.irc.org.ua) до Ваших послуг…

Пошук

Погода в Полонному

Святковий календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

 

Снимок

 

hoipo

 

nus

metod portal

press