ujk26 лютого 2019 року на базі Полонської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3  вчителі закладів освіти громади, працівники відділу освіти, молоді та спорту, методичного кабінету пройшли навчання по використанню інтерактивного, мультимедійного обладнання та цифрових вимірювальних комплексів. Навчання провів Скулатов Олександр Вікторович, волонтер, вчитель хімії та біології Міжнародної французької школи. Він поділився зі слухачами власним досвідом, запропонував теоретичну базу знань та практичні навички роботи з сучасним мультимедійним обладнанням.

 Даний формат роботи по вдосконаленню знань вчителів, що використовують на уроках сучасне мультимедійне обладнання, проведено вдруге, адже  за три останні роки у заклади громади закуплено за кошти державної освітньої субвенції 16 нових кабінетів природничо-математичного циклу.  І це дало можливість осучаснити освітній процес, зацікавити школярів вивчати природничі науки та спонукати  вчителів постійно підвищувати свою професійну майстерність.

 Тож, під час навчального заняття було багато запитань та пропозицій, як краще налагодити роботу по ефективному використанню сучасного мультимедійного обладнання у школі, розуміючи, що навчання в оновлених кабінетах фізики, географії, хімії, математики та біології має на меті дати учням не тільки нові знання, а й можливість займатися дослідницькою та науково-практичною діяльністю.

 

Пошук

Погода в Полонному

Святковий календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

 

Снимок

 

hoipo

 

nus

metod portal

press