Головне меню

Телефони "гарячих" ліній

tel doviry

 

torgivlia ludmy

 

domashne nasyl

На базі Полонської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 14 квітня 2016 року відбулося засідання Школи передового педагогічного досвіду, якою керує вчитель-методист географії Глущак Ольга Василівна. Глущак О.В. поділилася досвідом роботи з реалізації діяльнісного підходу у моделі емпауермент-педагогіки. На уроках географії необхідно акцентувати діяльність на впровадженні дослідницького методу, формуванні суб’єкт-суб’єктивних відносин «вчитель – учень», на активізацію в учнів продуктивного раціонального оволодіння знаннями, формування необхідних географічних компетентностей, розширенні сфери активного самовираження і саморозвитку школяра, надавати допомогу учням у самопізнанні і проектуванні власного майбутнього з метою самореалізації.

Учні Полонської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Свердлюк Дмитро та Мойсієнко Анастасія захистили дослідницькі проекти «Шкідливість пластикових відходів», «Криниці Полонного». Цікаво проведено гру «Відгадай країну».

Слухачі ШППД обговорили необхідність функціонування кабінету географії як оптимального середовища для діяльності вчителя та учнів, створили рекламу «Кабінет географії – творчий простір співпраці вчителя та учнів».

В результаті роботи семінару вчителі виробили рекомендації щодо впровадження моделі емпауерменту на своїх уроках. 

Пошук

Погода в Полонному

Святковий календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

 

Снимок

 

hoipo

 

nus

metod portal

press

 

 library 1666703 960 720 392x272

 

 prav dopomoga

 

 yakist osvity