Головне меню

Телефони "гарячих" ліній

tel doviry

 

torgivlia ludmy

 

domashne nasyl

14 квітня 2016 року на базі дошкільного навчального закладу «Сонечко» с.Новолабунь відбулось заняття постійно діючого семінару завідуючих дошкільними навчальними закладами по темі «Управлінські функції керівника щодо збереження та захисту субкультури дошкільника та екології дошкільного дитинства».

Досвідом роботи з даного питання поділилася завідуюча дошкільним навчальним закладом «Сонечко» с.Новолабунь Л.М. Буцен.

В ході роботи слухачі семінару обговорили науково-теоретичні аспекти управлінської діяльності по формуванню екологічної компетентності дітей дошкільного віку, які висвітлила заступник начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади А.Л. Коріньовська, взяли участь у тренінгу «Керівництво інноваційною діяльністю у дошкільному закладі», який провела методист методичного кабінету М.В. Гапонюк та переглянули заняття-розвагу «Подорож до весняного лісу», підготовлене вихователем і  музичним керівником дошкільного закладу «Сонечко».

Долучилися до роботи семінару О.М. Салюк, методист ДНЗ №2 «Веселка» м.Полонного, та О.І. Давидова, завідуюча ДНЗ  №4 «Світлячок» м.Полонного, по обговоренню переглянутого музичного заняття та висловили своє бачення з питання «Розвиток та коригування управлінських функцій».

По завершенню семінару було проведено робочу нараду за участю методиста методичного кабінету відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Фелонюка О.В. та методиста районним методичним кабінетом відділу освіти, культури, молоді та спорту Полонської районної державної адміністрації О.О. Трач.

Пошук

Погода в Полонному

Святковий календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

 

Снимок

 

hoipo

 

nus

metod portal

press

 

 library 1666703 960 720 392x272

 

 prav dopomoga

 

 yakist osvity