Головне меню

Телефони "гарячих" ліній

tel doviry

 

torgivlia ludmy

 

domashne nasyl

      Педагогічні зустрічі – це завжди змістовно і цікаво. А зустріч, яка відбулася

 29 березня 2016 року – це  нагода поспілкуватися з творчими вчителями-словесниками, авторами майстер-класів.

     Цікавим і насиченим пройшов майстер-клас, організований методичним кабінетом, на якому вчителі зарубіжної літератури та російської мови   мали змогу поглибити свою фахову майстерність, слухаючи вчителя Полонської ЗОШ І-ІІІ ступенів Леончук Наталію Олександрівну з майстер-класом «Використання елементів національно-патріотичного виховання на уроках російської у 5-му класі при вивченні темі «Лексикологія. Лексикографія.»» та вчителя Полонської ЗОШ І-ІІІ ступенів Зінчук Аллу Олександрівну з майстер-класом «Навчати спілкуванню, спілкуючись(розвиток ситуативного мовлення)», які поділилися родзинками своєї творчості з колегами.

     Яскраво, впевнено, професійно вчителі розповіли про виховання патріотизму та мовленнєву діяльність в процесі уроків російської мови.  Колеги, обмінюючись досвідом, використовували інноваційні технології на практиці. І вся робота була спрямована на виховання любові до книг,  до Батьківщини, до видатних людей Полонщини, на формування вмінь учнів висловлювати власні думки.

     Кожен учасник майстер-класу отримав опорні дидактичні матеріали, що теж важливо. Але найважливіше – живе спілкування  з однодумцями.Вчителі активно включилися в обговорення форм і методів організації пізнавальної діяльності на уроках російської мови. Така співпраця була плідною та творчою. Кожен з педагогів мав змогу замислитися над тим, як жити та вчити краще й цікавіше, переймаючи досвід, вміння і творчі здобутки колег.

Зустріч була світлою, теплою, корисною та результативною.

Пошук

Погода в Полонному

Святковий календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

 

Снимок

 

hoipo

 

nus

metod portal

press

 

 library 1666703 960 720 392x272

 

 prav dopomoga

 

 yakist osvity