Головне меню

Телефони "гарячих" ліній

tel doviry

 

torgivlia ludmy

 

domashne nasyl

В Полонському ДНЗ №3 «Дружба» проведено заняття школи перспективного педагогічного досвіду з питання «Корекційна робота вихователя закладу загального розвитку з дітьми логопатами» на районному рівні.

Вихователь Кіпрач Т. М. показала заняття з дітьми. Учасники відзначили, мовленнєву активність дітей, оптимальну інтенсивність мовленнєвого навантаження, використано принцип розвивального навчання та емоційну насиченість.

 

Базовий компонент дошкільної освіти визначає мету мовленнєвого розвитку – сформованість мовленнєвої компетенції, фотетичної, лексичної, граматичної. Саме ці питання винесені на заняття з педагогами. Заняття з педагогами було направлене на розвязання цих питань – теоретично та практично.

Проводячи підсумок роботи школи ППД учасники висловили думки з приводу заняття, яке сприяло підвищенню компетенції кожного педагога, розвитку творчості, використання мнемотехніки (коли до кожної фрази або словосполучення тексту добирали певні картинки-символи). В кінці заняття були дані дієві завдання поради, план проведення ППД у різних ДНЗ.

Учасники школи ППД висловили подяку за вдале і цікаве заняття.

Пошук

Погода в Полонному

Святковий календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

 

Снимок

 

hoipo

 

nus

metod portal

press

 

 library 1666703 960 720 392x272

 

 prav dopomoga

 

 yakist osvity