Головне меню

Телефони "гарячих" ліній

tel doviry

 

torgivlia ludmy

 

domashne nasyl

15 березня 2016 року в читальному залі центральної бібліотеки Полонської міської ради відбулося заняття постійно діючого семінару методичного об’єднання шкільних бібліотекарів на тему «Оновлення форм та змісту діяльності бібліотек в умовах розвитку інноваційного простору».

Слухачі семінару обговорили питання впровадження нових підходів та організації бібліотечної роботи. Бібліотекар Полонської гімназії Боженко Н.І. презентувала досвід роботи з підвищення інформаційного, культурного рівня читачів, сучасні технології роботи бібліотеки.

Донець Н.М., бібліотекар Полонської ЗОШ І-ІІІ ступені №7,  Григорчук І.В., бібліотекар Полонської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, відзначили, що одним із головних напрямків роботи шкільної бібліотеки є сформувати за допомогою книги гармонійну і цілісну особистість, котра здатна реалізувати себе в умовах розвитку інноваційного простору.

Бібліотекарі ознайомилися з мультимедійною презентацією по організації роботи з підтримки та розвитку читача, яку презентувала     Віркун А.Є., бібліотекар Полонської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2. Майстер-клас з організації форм роботи, ведення бібліотечної документації провела голова методичного об’єднання шкільних бібліотекарів Гусенко Т.П.

Директор центральної бібліотеки О.М. Ржегак звернула увагу на необхідність використання сучасних ІКТ щодо підтримки та розвитку читання, вказала на важливість тісної співпраці публічних і шкільних бібліотек.

Бібліотекар центральної бібліотеки з енергоресурсів Т.В. Кукушкіна провела майстер-клас на тему «Буктрейлер як засіб популяризації книги».

З особливим хвилюванням учасники семінару переглянули буктрейлер книги Тетяни Бондарчук «Кохання, розстріляне снайпером» про героя Небесної Сотні Сергія Бондарчука, вчителя із м.Старокостянтинова.

Пошук

Погода в Полонному

Святковий календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

 

Снимок

 

hoipo

 

nus

metod portal

press

 

 library 1666703 960 720 392x272

 

 prav dopomoga

 

 yakist osvity