denmolodiШановна молодь Полонщини!

Щиро вітаю вас зі святом – Днем молоді! Серед тисяч інших свят День молоді унікальний та неповторний, адже немає пори прекраснішої, ніж молодість.

 Це чудова пора кохання, перших злетів, перших самостійних рішень і досягнень. Це та натхненна пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху. Це час становлення, вибору професійного шляху, планування майбутнього. 

Сучасні та освічені, ви – сьогодення України, її майбутнє. Ваші енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення в освіті та медицині, бізнесі, політиці, у науці та на виробництві, у спорті та мистецтві.
Тому з нагоди свята бажаю всім, хто молодий за віком та молодий душею, здоров’я, успіхів у навчанні та роботі, творчої енергії, незалежних думок та сил, щоб втілити в життя все, до чого прагне ваш розум, душа і тіло.
Хочу побажати вам, дорогі друзі, щастя і віри у власні сили. Нехай не згасне вiра у добру долю України, майбутнє якої у ваших руках! Хай у ваших родинах завжди панують здоров’я, злагода i достаток!

Віталій Сітарський, начальник відділу освіти,
молоді та спорту виконавчого комітету
Полонської міської ради
об’єднаної територіальної громади

Пошук

Погода в Полонному

Святковий календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

 

Снимок

 

hoipo

 

nus

metod portal

press

 bnr 200x200 4

 library 1666703 960 720 392x272