ostanniy dzvinok

 Шановні випускники, вчителі, учні, батьки!

  

   Щиро вітаю всіх вас зі святом останнього дзвоника, із завершенням 2019-2020 навчального року, який подарував юним школярам нові знання, нові враження, думки та почуття; педагогам – гордість за виховання майбутнього покоління громадян з новими ціннісними орієнтирами; батькам – хвилини щастя за своїх дітей, що значно подорослішали.

    Водночас цей рік став справжнім викликом для усіх: випробування пандемією і карантином згуртувало нас, допомогло переосмислили життєві цінності, опанувати дистанційну форму навчання. І лише спільними зусиллями, наполегливою працею ми зуміли впоратися з цим.
   Передзвін останнього шкільного дзвінка особливо хвилюючий для випускників 11 класу. Дорогі випускники, дитинство – щаслива й радісна планета, кожному з нас доводиться бути на ній лише раз, а далі – нове, доросле життя, в якому необхідно самостійно приймати відповідальні рішення. Попереду у вас нові вершини та досягнення. Будьте впевненими у своїх силах, прагніть більшого й досягайте поставленої мети – і ви станете по-справжньому успішними та щасливими.
   Для учнів молодших та середніх класів бажаю, щоб ця довга літня перерва стала потужним джерелом натхнення, сповнена новими яскравими та незабутніми враженнями.
   Шановні педагоги, дякую вам за самовіддану працю, невтомний творчий пошук, за турботу і знання, які віддавали своїм вихованцям. Бажаю вам нових професійних успіхів, життєвих сил і натхнення!
   Особливі слова вдячності висловлюю батькам, які активно допомагали вчителям і дітям освоювати вершини знань, були мудрими, виваженими і толерантними у досягненні освітніх цілей.
   Зичу усім добра, міцного здоров’я! Зі святом вас, дорогі друзі!

 

З повагою, Віталій Сітарський,
начальник відділу освіти,
молоді та спорту виконавчого комітету
Полонської міської ради
об’єднаної територіальної громади

Пошук

Погода в Полонному

Святковий календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

 

Снимок

 

hoipo

 

nus

metod portal

press

 bnr 200x200 4

 library 1666703 960 720 392x272