80451250 560457901400988 2976425835210211328 n

Полонщина, Полонне –  місто красне,

Тобі моя любов і пісня ця.

Ти дивне, древнє, молоде й прекрасне.

Хай не минає тебе доля щасна,

Моя ж любов не матиме кінця.

Зінаїда Олексенко

Людина за своєю природою – художник.  В усе, що її оточує і до чого торкаються її  руки, вона намагається додати краси… У народі не може зберегтися те мистецтво, яке не становить цінності.  Народ вибирає, зберігає і  несе, шліфуючи протягом багатьох десятиліть, тільки найцінніше,  найгеніальніше.

20 грудня 2019 року на базі Полонської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №6 відбулась міжшкільна учнівська конференція «Митці рідного краю». Полонне славиться своєю природною красою, культурою, але найбільшим надбанням краю є люди. Люди, в першу чергу, творчі, які своїм талантом прославляють рідну землю, роблять життя яскравішим та цікавішим. Хто вони митці рідного краю? Відповідь на це запитання спробували віднайти здобувачі освіти, які підготували виступи на конференцію.

В ході заходу були висвітлені матеріали щодо життєвого та творчого шляху наших відомих земляків: Валентини Степової (Марія Олійник,    Дарина Дрегало, учениці Полонської гімназії, керівник Нікончук Н.І.), Євгенії Гаєвської (Каріна Мохнач, учениця Полонського НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 – ДНЗ», керівник Розумовська О.П.), Вадима Свінціцького (Тетяна Каневська, учениця Полонської ЗОШ І-ІІ ступенів №6, керівник Будник А.П.), Зінаїди Олексенко (Назар Приймак, учень Полонської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, керівник Приймак Т.В.),  Анатолія Ткачука (Єва Коберська, учениця Полонської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4, керівник Фелонюк А.В.), Володимира Лиса (Діана Молодоженя, учениця Червонівського НВК ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ, керівник Рижук Ю.Ю.), Лео Мола (Назарій Чуб, учень Новоселицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник Заєць Л.П.). Ведучими конференції були Наталія Ізерська та Назар Приймак, учні Полонської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 (керівник Приймак Т.В.).

В ході конференції відбулася зустріч із нашою видатною землячкою – Євгенією Гаєвською, яка виконала музичні твори на бандурі та подарувала присутнім декілька пісень. Цікавим та змістовним було спілкування з талановитою поетесою Зінаїдою Олексенко, яка читала власні вірші та розповідала присутнім про те, як вона їх пише.

Висловлюємо подяку всім учасникам конференції та їхнім педагогічним керівникам за змістовні виступи, а також Миколі Козаку за надані світлини з заходу.

І на останок хочеться побажати усім: «… не бійтеся взяти пензлик в руки і малювати, ручку й писати, не бійтесь говорити щоб вас чули…Творіть і будете почуті і побачені ,пам’ятайте тих, хто створює настрій нашого буття, всіх тих, хто дає світло буденності – митців, творців реалії минулого, теперішнього і майбутнього».

Ми правнуки слов`ян - історія єдина.

Та що історія - і корінь в нас один.

І мати в нас єдина - Україна,

А мати ратує і за дочку й за сина,

Бо кожен з нас - її дочка і син.

                                                                  Зінаїда Олексенко

 

Тетяна Приймак,

вчитель музичного мистецтва

Полонської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

Пошук

Погода в Полонному

Святковий календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

 

Снимок

 

hoipo

 

nus

metod portal

press

 bnr 200x200 4

 library 1666703 960 720 392x272